Apartamento Piscis Litoral

  • 95 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Apartamento Piscis Litoral Malaga розташовані на відстані 10 хвилин ходьби від станції метро Станція Palaciio de los Deportes і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Найближча автобусна зупинка Pacifico - Sacaba Beach знаходиться за 400 метрів, а Музей скла та кришталю - приблизно за 6 км.

Apartamento Piscis Litoral з видом на сад мають балкон, вітальню і зону для сидіння на відкритому повітрі. Апартаменти пропонують гостям фен і банні рушники.

Ваш комфорт - наш пріоритет, саме тому в помешканні є мінікухня з холодильником, духовкою і кухонним приладдям.

Апартаменти знаходяться у районі Carretera de Cadiz, на відстані 3.9 км від залізничного вокзалу Малаги. Театр Сервантеса міста Малага знаходиться на відстані 15 хвилин їзди від апартаментів. Малага розташований за 5 км від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Apartamento Piscis Litoral Малага
Star City
Ціна лише для моб. пристроїв

Star City

9.2
Блискуче 98 відгуків
362 м від помешкання
USD 136 USD 122
за ніч
Holiday Apartment Parque Litoral By Solaga Holiday Homes
Ціна лише для моб. пристроїв

Holiday Apartment Parque Litoral By Solaga Holiday Homes

9.2
Блискуче 46 відгуків
480 м від помешкання
USD 413 USD 372
за ніч
Apartment Benahavis I Airport - Malaga
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartment Benahavis I Airport - Malaga

7.7
Добре 36 відгуків
1.2 км від помешкання
USD 85 USD 77
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    3.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Сезонний басейн надворі
    • Вихід на пляж
    • Тераса
    • Сад
    • Мілководдя

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Замок

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESFCTU0000290190009385530000000000000000VFT/MA/537537,VFT/MA/53753
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Apartamento Piscis Litoral?
      Так, у квартирі Apartamento Piscis Litoral дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися обладнаною кухнею з посудомийною машиною, холодильником і духовкою.
    • Чи є в Apartamento Piscis Litoral балкон або тераса для гостей?
      В Apartamento Piscis Litoral є сонячна тераса з басейном.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    3.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Apartamento Piscis Litoral Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити